RikaRent Hakkında

Kuzey Kıbrıs’taki araç kiralama şirketlerinden biri olan "RikaRent araç kiralama sektöründe 2017’den beri hizmet vermektedir. İlk günden beri müşterilerimize yeni model arabalarımızla yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Bütün araçlarımız tam donanımlı ve tümü klimalıdır. İyi müşteri ilişkileri ve müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur ve her zaman önceliğimiz olacaktır.

Şirketimiz, siz müşterilerimizin tüm taleplerini karşılamayı ve günün 24 saati haftanın 7 günü müşterilerimizin Kıbrıs’taki seyehatleri boyunca seyehatlerini komforlu ve kolay kılmak için müşterilerimiz için orda olmaktadır. Talep edilmesi halinde, havaalanı transfer hizmetimiz de bulunmaktadır. Kiraladığınız aracı teslim almadan önce, her aracımızın kiralandıktan önce ve sonra güvenlik kontrolünden geçtiklerinin ve özenle temizlendiklerinin garantisini siz müşterilerimize veririz.

Günlük kiralamaların yanı sıra, uzun dönemli kiralama (aylık veya yılllık), grupça birden fazla araç kiralama hizmetlerimiz de bulunmaktaıdr. En iyi servis, konfor ve kaliteyi size sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Takımımız sizin tüm taleplerinizi karşılamak ve sizin gerek tatil gerekse iş için olsun Kuzey Kıbrıs’taki seyahatinizi kolaylaştırmak için burda olup, bundan büyük bir mutluluk duymaktadır.

"RikaRent her zaman tercih eden ve kısa zamanda büyümemizi sağlayan müşterilerimize teşekkür eder, yeni müşterilerimize hizmet vermek üzere sizlerle tanışmak ve bünyemize katacağımız yeni müşterilerimizle daha da büyümek için sabırsızlık duyarız.

RikaRent